Myśl o zawarciu małżenstwa

Oto podstrona: 1


Prawie połowa małżeństw w tych dniach kończy się niepowodzeniem. To trochę zniechęca każdego, kto myśli o zawarciu małżeństwa.

Dlaczego? Czy można temu zapobiec? Myślę, że wiele osób wkłada w swój związek okropny wysiłek, ale po ślubie i dzieci popadamy w przyziemną rutynę. Idź do pracy, zjedz obiad, kąp dzieci, połóż dzieci do łóżka, a następnie usiądź przed komputerem lub telewizorem i często zasypiam, nie rozmawiając inaczej niż o tym, co dzieci robiły w ciągu dnia.

Dlatego myślę, że randka dla każdego małżeństwa jest koniecznością, jeśli nie co tydzień, to przynajmniej raz na dwa tygodnie.

Tym, co często powstrzymuje wielu ludzi od umawiania się na randki, jest to, że nie stać ich na opiekę nad dziećmi lub nie mogą sobie pozwolić na wyjście. Ale przez ograniczenie limitu wydatków na randkę w nocy może sprawić, że całe doświadczenie będzie bardziej wyjątkowe. Łatwo jest, jeśli masz pieniądze, zarezerwować piękną restaurację, wysłać kwiaty lub kupić drogie pudełko czekoladek, ale jeśli masz budżet po prostu powiedz 30 USD za noc, naprawdę musisz przemyśleć, co możesz czy to wyjątkowe, ale także niedrogie.

O wiele ładniej jest, gdy otrzymujesz prezent, w którym zastanawia się wiele, kupon upominkowy jest łatwy, ale nie zastanawiałem się długo nad tym pomysłem.

Co możesz zrobić z 30 USD na wieczór dla dwóch osób. Piękny spacer wzdłuż plaży, rzucenie koca na ziemię, położyć się i oglądać gwiazdy - całkowicie za darmo. Zapakuj piknik z ładną butelką wina, dobrą muzyką i idź do parku. Idź na spacer wzdłuż rzeki, a następnie usiądź w przytulnej małej kawiarni z filiżanką dobrej kawy i pysznym ciastem. To naprawdę jest nieskończone z odrobiną przemyślenia.

A co powiesz na brak opieki nad dzieckiem? Są też inne pary, które również chciałyby umówić się na randkę, wymienić z nimi opiekę nad dziećmi, zaprosić swoje dzieci na nocleg lub odwrotnie. Rozpocznij krąg opieki nad randkami w nocy w swojej okolicy.

Małżeństwo to nie wszystko i koniec, trzeba nad tym pracować jak wszystko inne w życiu, więc baw się dobrze i odkryj na nowo, dlaczego się zakochałeś.